Teens (wiek 12-19)

Skontaktuj się z najbliższą szkołą Helen Doron i dowiedz się, który kurs będzie odpowiedni dla Twojego dziecka

Teen Talent (A2)‎

Kurs ten jest przeznaczony dla uczniów, którzy opanowali znajomość mówienia, pisania i czytania po angielsku oraz gramatykę i słownictwo na poziomie A1. Jest to kurs również dla tych, którzy ukończyli serię kursów Paul Ward.

Teen Talent to pierwszy z czterech poziomów programu Helen Doron Teen English Teen. Opiera się na opowieści przedstawiacej grupę nastolatków i ich marzenia, by stać się sławnymi gwiazdami rocka. Zarabianie pieniędzy, ratowanie planety, wakacyjne podróże to tylko niektóre z tematów poruszanych w piosenkach, opowiadaniach i zajęciach, które tworzą Teen Talent. Każdy rozdział składa się z dwóch epizodów, z którymi uczniowie osłuchują się w domu, by z tym materiałem pracować na zajęciach. Historie są pełnie nieoczekiwanych zwrotów akcji, humoru oraz interesujących faktów, które stymulują do dyskusji na wyższym poziomie językowym.

Uczniowie są zachęcani by wyrażać swoje poglądy i myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 11 do 15 lat
 • Ilość wyuczonych słów‎3000 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji60, 90 lub 120 minut

Teen Choices (B1)‎

Teen Choices jest kursem na poziomie B1 wprowadzającym język używany na całym świecie, w tym idiomy, dowcipy i twistery językowe.

Przeznaczony jest dla uczniów, którzy ukończyli Teen Talent oraz dla nowych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, którzy wykazali odpowiedni poziom kompetencji językowych podczas testu sprawdzającego.

Teen Choices to drugi poziom z czterech w programie nauczania Helen Doron Teen English. Zakres tematyczny jest dostosowany do zainteresowań i potrzeb nastolatków. Teen Choices to tajemnicza historia, której wciągająca fabuła przewija się przez wszystkie epizody kursu. Bogaty i ciekawy zasób słownictwa podzielony jest tematycznie na rozdziały, w których każdy obejmuje czytanie ze zrozumieniem, rozumienie tekstu ze słuchu, ćwiczenia w pisemnym formułowaniu opinii i myśli, a analizowanie tekstów pięknych piosenek jest inspiracją do nieustannych dyskusji. Wszystko to przy zastosowaniu unikalnej metodologii Helen Doron.

Teen Choices to kurs na poziomie B1, który obejmuje większość słownictwa i gramatyki wymaganej przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Jego kontynuacją jest Teen Express (B1+).

Uczniowie wyrażają swoje poglądy i myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie (B1+)

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 12 do 16 lat
 • Ilość lekcji40 lekcji (80 lekcji – zajęcia dwie godziny w tygodniu)
 • Ilość wyuczonych słów‎3000 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji60, 90 lub 120 minut

Teen Express (B1+)‎

Teen Express jest kursem na poziomie B1+ wprowadzającym język angielski używany na całym świecie, w tym idiomy, dowcipy i twistery językowe.

Kurs Teen Express jest kursem na poziomie B1 +. Uczniowie znajdą w nim historie, dzięki którym dotkną ważnych w ich wieku życiowych aspektów, takich jak branie odpowiedzialności za swoje czyny czy uczenie się by „nie oceniać książki po okładce”. Ten poziom jest przeznaczony dla uczniów, którzy ukończyli Teen Choices, jak również dla nowych uczniów w wieku od 13 do 17 lat, którzy wykazali odpowiedni poziom kompetencji językowych podczas testu sprawdzającego.

Teen Express, to trzeci poziom z czterech w programie Helen Doron Teen English. Cztery osobne, ale splecione ze sobą historie zawierają ważne życiowe lekcje, takie jak branie odpowiedzialności za swoje czyny czy nieuleganie pierwszemu wrażeniu. Podobnie jak w przypadku innych kursów dopełnieniem są specjalnie napisane i skomponowane piosenki, których tekst stanowi idealną podstawę do dyskusji na lekcjach.

Teen Express dopełnia i utrwala materiał wprowadzony na poziomie Teen Choices. Obejmuje całą gramatykę i słownictwo wymagane przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Jego kontynuacją jest Teen Express (B1+).

Uczniowie wyrażają swoje poglądy i myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie (B1+).

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 12 do 16 lat
 • Ilość wyuczonych słów‎3000 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji60, 90 lub 120 minut

Teen Success (B2)‎

Ten kurs na najwyższym poziomie B2, poprzez oryginalne historie, świetną muzykę i pełne aktywności zajęcia zachęca uczniów do większej otwartości na świat, myślenia i wyrażania siebie w języku angielskim.

Kurs ten jest przeznaczony dla uczniów Helen Doron, którzy ukończyli Teen Express, a także dla nowych uczniów w wieku 14-19 lat, którzy wykazali odpowiedni poziom kompetencji językowych podczas testu sprawdzającego.

Teen Success to czwarty, ostatni poziom w programie Helen Doron Teen English. Utrzymuje żywe zainteresowanie uczniów dzięki podejmowaniu bliskich młodzieży tematów. Cztery osobne, ale przeplatające się ze sobą historie dotykają ważnych tematów, takich jak definiowanie i rozumienie wartości osobistego sukcesu i motywacji. Podobnie jak w przypadku wszystkich kursów angielskiego Helen Doron, piosenki odgrywają istotną rolę w procesie uczenia się i inspirują do aktywnej dyskusji podczas zajęć.

Teen Success to kurs na poziomie B2, który pomaga nastolatkom w nauce słownictwa, gramatyki i technik czytania ze zrozumieniem wymaganych do osiągnięcia poziomu B2 w ramach Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Uczniowie wyrażają swoje poglądy i myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie (B2) oraz podczas egzaminów maturalnych.

Pobierz Podejrzyj

 • Wiek uczniówOd 14 do 19 lat
 • Ilość wyuczonych słów‎3500 słów i wyrażeń
 • Czas trwania lekcji60, 90 lub 120 minut

Znajdź kurs dla Twojego dziecka w najbliższym Centrum Helen Doron

Call Now Button