Moi uczniowie wspaniale współpracują i chętnie biorą udział w zajęciach, co skutkuje bardzo szybkimi efektami nauczania – to daje mi największą satysfakcję. - Angielski dla dzieci metodą Helen Doron - nauka, kursy, zabawa

Moi uczniowie wspaniale współpracują i chętnie biorą udział w zajęciach, co skutkuje bardzo szybkimi efektami nauczania – to daje mi największą satysfakcję.

Po raz pierwszy usłyszałam o Helen Doron na studiach (filologia angielska). Zainspirowała mnie wówczas metodyka Helen Doron i możliwość skutecznego nauczania niemowląt już od 3. miesiąca życia.

Jak nauczyciel języka angielskiego wiem, jak ważna jest znajomość języków obcych w dzisiejszym świecie. Moim marzeniem było, aby moje dzieci potrafiły komunikować się sprawnie w języku angielskim. Rozmawiałam z wieloma znajomymi, których dzieci uczęszczały na zajęcia do Helen Doron w Kielcach i wśród opinii powtarzały się te o wysokiej jakości kształcenia oraz profesjonalnych lektorach. Wszyscy podkreślali wspaniałą atmosferę i łatwość, z jaką ich dzieci przyswajają język. Usłyszeliśmy z mężem ogłoszenie w radiu o lekcjach pokazowych w Helen Doron, wzięliśmy udział w lekcji pokazowej i zapisaliśmy dzieci. Tak rozpoczęła się moja przygoda z Helen Doron English.

Gdy znalazłam ogłoszenie o poszukiwaniu lektorów do Centrum Helen Doron z nadzieją wysłałam swoją aplikację. Obserwując przez kilka lat metody pracy lektorów w tej szkole i atmosferę tam panującą – jako rodzic dwojga dzieci uczestniczących w zajęciach na różnych kursach w Helen Doron – byłam przekonana, że to szkoła nowoczesna, stosująca nowatorskie metody pracy oraz korzystająca z najnowszych technologii. Ku mojej radości pozytywnie przeszłam rozmowę kwalifikacyjną i rozpoczęłam cykl szkoleń, aby móc rozpocząć pracę. Tak stałam się częścią profesjonalnego zespołu.

W byciu nauczycielem Helen Doron z pewnością pomaga duże poczucie humoru, pozytywne nastawienie do świata i miłość do dzieci. Ludzie, którzy są otwarci, uśmiechnięci i łatwo nawiązują kontakty, a przy okazji wykazują cechy lidera są bardzo dobrymi kandydatami na nauczycieli Helen Doron. Nie zapominajmy również, że lektor musi być osobą kreatywną, odpowiedzialną i wykazywać się dużą kulturą osobistą.

Moi uczniowie wspaniale współpracują i chętnie biorą udział w zajęciach, co skutkuje bardzo szybkimi efektami nauczania – to daje mi największą satysfakcję. Niezapomnianym uczuciem jest też nauka najmłodszych grup z kursu Baby’s Best Start, na które uczęszczają dzieci już od 3. miesiąca życia. Czuję się dumna z ich każdego najmniejszego sukcesu, bo wiem, że dzięki naszym zajęciom wspomagamy ich rozwój i mowę. Dużą motywacją dla mnie jako nauczyciela jest też pozytywny odbiór ze strony rodziców, którzy doceniają wkład pracy lektorów, sekretariatu i dyrektora w proces nauczania ich dziecka.

Magdalena Nowak
Nauczycielka w szkole Helen Doron w Kielcach
Właścicielka szkoły Helen Doron w Jędrzejowie

Call Now Button