Jeśli myślisz o założeniu własnej szkoły językowej, to…

Jeśli myślisz o założeniu własnej szkoły językowej, a jesteś lektorem, to nie mogłaś/mogłeś trafić lepiej. W Helen Doron English mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością pomoże Ci spełnić to marzenie.

Bycie lektorem języka angielskiego to bardzo ciekawa i dająca satysfakcję oraz spełnienie praca. To idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią pracę z ludźmi bądź chcieliby podróżować. Bycie nauczycielem języka, którego najchętniej uczą się obecnie ludzie na świecie, daje taką możliwość. 

Jednak nie wszystkim to wystarcza. Niektórzy szukają innych wyzwań, chcąc się sprawdzić nie tylko na gruncie edukacyjnym, ale także biznesowym. Dla wielu obecnych właścicieli centrów sieci Helen Doron English praca lektora była tylko pierwszym krokiem do założenia własnego biznesu. Sporo nauczycieli założyło własne centra. A niektórzy stali się nawet dyrektorami generalnymi, czyli osobami, które zarządzają siecią centrów na danym terenie. Na przykład Dyrektor Generalny Helen Doron English Polska Zachodnia pomaga w prowadzeniu centrów w trzech województwach: dolnośląskim, wielkopolskim i lubuskim. 

Jedną z niewątpliwych zalet pracy w systemie franczyzowym jest to, że nie trzeba wymyślać biznesu na nowo. Wszystkie osoby, które przystępują do naszej sieci, korzystają z dostępnej wiedzy, uczą się od innych oraz mogą liczyć na ich wsparcie. Nie chodzi tylko o samą metodykę, ale także o prowadzenie biznesu.

Marysia Olchowy, właścicielka centrum Helen Doron w Myszkowie, wymienia najważniejsze zalety płynące z franczyzy:

  • Rozpoznawalna marka w Polsce i na świecie. Ludzie kochają dobre marki
  • Solidne szkolenie know-how
  • Wsparcie biznesowe i marketingowe
  • Opieka Partnera i Dyrektora Generalnego
  • Stała oferta szkoleniowa, która jest fantastyczną okazją do nauki i wymiany doświadczeń
  • Marketing – ktoś za mnie wymyśla wszystkie te rzeczy, z którymi sama nie dałabym rady
  • ABM (Annual Business Meeting) – bardzo cenne spotkanie, taki „STOP” w biegu i wskazanie, czy idę dobrą drogą, czy jednak coś trzeba zmienić

Jakie zatem dostępne są opcje pracy w centrum Helen Doron English:

  • Praca lektora w jednej ze szkół. Właściciel centrum zajmuje się marketingiem i promocją zajęć, nauczyciel prowadzi lekcje.

  • Właściciel centrum – to opcja dla tych, którzy poszukują sprawdzonego pomysłu na biznes i chcą pozytywnie wpłynąć na życie ludzi w swoim okolicy. Jako właściciel będziesz dysponował terenem, na którym możesz otwierać kolejne centra Helen Doron. 

Zastanów się, co Ci najbardziej odpowiada. Jeśli rozważasz zainwestowanie w edukację, upewnij się, że na pewno chcesz pracować z dziećmi. Czasem dobra znajomość angielskiego może nie wystarczyć. Praca z dziećmi to duże wyzwanie. To coś więcej niż zwykła praca, to powołanie.    

Jeśli myślisz o tym, żeby zostać lektorem, rozejrzyj się za firmą, która da Ci możliwość rozwijania ścieżki zawodowej, a jej filozofia jest zgodna z Twoim stylem życia. Ponadto pamiętaj o tym, że i Ty możesz prowadzić swój własny biznes, który odniesie sukces, da Ci spełnienie i zmieni coś w świecie – tak właśnie dzieje się w naszych centrach. Zapraszamy!

Call Now Button