Nauka z Helen Doron

Jesteś rodzicem, który poważnie myśli o przyszłości swojego dziecka. Wiesz, że opanowanie języka angielskiego – jednego z najczęściej używanych języków na świecie – jest do niej kluczem.

Im wcześniej dzieci mają kontakt z drugim językiem, tym szybciej się go uczą. Z unikalną i sprawdzoną metodą Helen Doron nauka języka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna!

Świat Helen Doron English

Radosne lekcje w Helen Doron
Helen Doron o skuteczności metody
Dlaczego warto?

Jak uczymy angielskiego

Nasza metoda nauczania opiera się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Małe grupy (od 4 do 8 dzieci) gwarantują, że podczas zajęć każde dziecko otrzyma od nauczyciela uwagę i odpowiednią ilość praktyki w mówieniu poprawnym angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej metodzie nauczania?

Dowiedz się więcej o kursach Helen Doron

Co mówią o nas rodzice?

Rodzic w Włoch
Rodzic z Tajlandii
Rodzic z Chorwacji

Wykorzystanie technologii w nauczaniu języka angielskiego

Wiemy, że dzieci rosną w świecie technologii i uwielbiają jej używać. Dlatego specjalnie na potrzeby naszych kursów stworzyliśmy gry i aplikacje, które poszerzają nasze materiały i umożliwiają dzieciom kontynuowanie nauki w domu, we własnym czasie i w sposób, w którym najlepiej zapamiętają materiał!

Wypróbuj bezpłatnie nasze piosenki, gry i aplikacje.

Aktualności

Blog

O co pytają rodzice

Jak powstała metoda Helen Doron?Inspiracją były lekcje gry na skrzypcach metodą Suzuki, na które uczęszczała czteroletnia córeczka Helen Doron – Ella. Dr Suzuki uczy muzyki jak języka – dzieci kształcą się poprzez wielokrotne słuchanie i są motywowane każdorazowo pozytywnym wzmocnieniem. Uczą się grać na instrumencie choć nie potrafią jeszcze czytać nut. Helen Doron zadała sobie wówczas pytanie: „Co by było, gdyby dzieci mogły uczyć się angielskiego w taki sam sposób, w jaki uczą się gry na skrzypcach?” Zadanie tego pytania ostatecznie doprowadziło do powstania firmy Helen Doron English, która rozpoczęła działalność w domu, by ostatecznie zostać uznaną na całym świecie franczyzą. Marzeniem Helen Doron było, aby dzieci uczyły się angielskiego w sposób naturalny, nawet nie zdając sobie sprawy, że uczą się innego języka. Jako naukowiec lingwista doskonale rozumiała jak funkcjonuje język i postanowiła wykorzystać tę wyjątkową okazję, aby zmienić sposób, w jaki uczymy się angielskiego. Tego właśnie dokonała. ‎
Jakie są podstawowe zasady kursów Helen Doron? Metoda Helen Doron English opiera się na czterech podstawowych filarach:
– zindywidualizowana uwaga dzięki uczeniu się małych grupach,
– motywowanie dzieci do nauki podczas zabawy,
– pozytywne wzmocnienia wspierające pewność siebie i zachęcanie do spontanicznego mówienia w języku angielskim,
– zanurzenie w języku angielskim poprzez regularnie słuchanie w tle.
W jaki sposób dzieci uczą się angielskiego nie uświadamiając sobie, że to robią? Nasza innowacyjna metoda pozwala dzieciom mówić i rozumieć angielski, jeszcze zanim nauczą się czytać i pisać – w ten sam sposób, w jaki uczą się języka ojczystego. Uczymy angielskiego w przyjaznym otoczeniu, które sprawia, że ​​nauka jest radosna i ekscytująca. Nasze lekcje prowadzone sią w małych grupach (od 4 do 8 dzieci) co zapewnia indywidualne podejście do każdego i umożliwia spontaniczne wypowiadanie się w języku angielskim. Naukę wzmacnia codzienne odtwarzane materiałów audio w domu, gdy dziecko bawi się, je lub kładzie do łóżka, co pozwala jego rozwijającemu się mózgowi budować nowe połączenia synaptyczne. Dziecko jest „zanurzone: w języku angielskim.
Co sprawia, że ​programy Helen Doron English jest tak wyjątkowe? Uczymy języka angielskiego tak, jak ojczystego poprzez „zanurzenie” w nim, co oznacza między innymi, że podczas zajęć używamy tylko tego języka. Bohaterowie kursów to barwne postacie o różnych osobowościach, które radzą sobie z wyzwaniami i doświadczają otaczającego ich świata. Uczymy więcej niż tylko angielskiego: uczymy dzieci ważnych wartości, lekcji życia i jak stać się lepszymi obywatelami świata. Nasi specjalnie przeszkoleni nauczyciele zachęcają do spontanicznego mówienia i dają naszym uczniom wiele pozytywnego wzmocnienia, które zachęca ich i motywuje do nauki. Nasze lekcje odbywają się w małych grupach, składających się z 4-8 uczniów, co pozwala na zindywidualizowaną uwagę i daje mnóstwo okazji do mówienia po angielsku. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w skutecznym nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży.
Jak wygląda typowa lekcja Helen Doron?Nasze wypełnione zabawą lekcje, składają się z różnorodnych elementów, m.in. piosenek, gier, zajęć plastycznych oraz tańca, które angażują wszystkie zmysły. By nauka była skuteczna, konstruując nasze zajęcia, uwzględniamy różne style uczenia się – wzrokowy, słuchowy i kinestetyczny. Stworzyliśmy przyjazne środowisko, które pomaga dzieciom łatwo przyswajać nowe koncepcje. Uczą się mówić i rozumieć angielski jeszcze zanim nauczą się czytać i pisać – analogicznie do nauki języka ojczystego. Dzieci z natury uwielbiają się uczyć i bawić, a nasze kursy łączą te dwa elementy, dając im to co najlepsze z obu światów.

Znajdź kurs dla Twojego dziecka w najbliższym Centrum Helen Doron

Call Now Button