X
 
 

Przyjęcia urodzinowe i kursy wakacyjne w Helen Doron

Dzieci kochają angielski uczony metodą Helen Doron. Pozwólmy im cieszyć się nim także w czasie wakacji.

Przyjęcia urodzinowe z Helen Doron dla dzieci od 4 do 9 roku życia.

Świętuj razem z nami!

Dzieci uwielbiają się uczyć grając w gry, śpiewając piosenki, dobrze się bawiąc. Razem z Helen Doron English wyprawisz niezapomniane, wesołe, pełne ciekawych zabaw przyjęcie urodzinowe.

Wybierz jedną z sześciu propozycji, a lektor Helen Doron English zajmie się resztą. Przygotuje gry, piosenki, zabawy.birthday

Każde przyjęcie trwa 90 minut. Materiały są przygotowane dla wszystkich uczestników urodzinowego party.

Urodzinowy zestaw zawiera materiały dźwiękowe do słuchania w domu z 4-5 piosenkami (niektóre mają także opowieści) i 2 strony naklejek oraz ekologiczną torbę.

Wasze dzieci będą mówić o swoim urodzinowym party miesiącami!

 

HDE_Holiday_FWF_Learning_Set_Image_29_07_15_B_1

Holiday Fun with Flupe

Kursy wakacyjne Helen Doron English

Z Helen Doron można nawet spędzić wakacje!

Przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów językowych. Część kursów kładzie nacisk na usprawnienie angielskiego poprzez zabawy, a część jest dość intensywną nauką, która umożliwia nadgonienie lub wyprzedzenie szkolnego materiału.

Kursy są krótkie. Stworzono je z myślą o przerwach w czasie roku szkolnego (np. ferie) i letnich wakacjach. Zawierają elementy teatralne, muzyczne, taneczne, plastyczne i wiele wiele więcej – wszystko oczywiście po angielsku.

English Through Drama

English Through Drama

Kursy są przeznaczone dla uczniów Helen Doron oraz dla tych, którzy jeszcze nie uczą się angielskiego tą metodą.

Wszystkie materiały anglojęzyczne do kursów, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

Kursy wakacyjne:

Wakacyjny Fun with Flupe – (3-7 lat) Dzieci uczą się angielskiego poznając filmowe przygody stworka  Flupe’a. Program zawiera dużo gier, piosenek, działań twórczych i eksperymentów.

Wakacyjny Jump with Joey – dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Dzieci uczą się angielskiego śledząc animowane przygody Joey’ego, Millie i Paula.

I am the World – (4-9 lat) Dzieci udają się w wirtualną podróż dookoła świata. Uczą się angielskiego poprzez dramę, gry, tańce, gotowanie i wykonywanie prac plastycznych.

I am the World

I am the World

English through Drama – (7-12 lat) Dzieci uczą się angielskiego z klasycznych bajek, przygotowując ich sceniczną adaptację.

Get Ahead & Catch Up – (6-12 lat) Dla uczniów, którzy znają już angielski. Ten kurs to intensywna powtórka materiału.

Paul Ward’s World  – (10-12 lat) Paul Ward i jego przyjaciele uczą się się razem z uczestnikami kursu. Dzieci poznają wiele interesujących faktów o niemalże 20 krajach świata, uczą się praktycznego słownictwa i zdobywają umiejętności językowe przydatne w podróży.