Jak uczymy angielskiego

Świat, w którym nauka języka angielskiego może być łatwa i przyjemna
W szkołach Helen Doron dzieci są zawsze na pierwszym miejscu. Opracowaliśmy taki sposób nauczania języka angielskiego, który do nich przemawia w języku który rozumieją, i który gwarantuje najlepsze rezultaty. Obiecujemy udostępnić Twojemu dziecku świat pełen barwnych bohaterów, przyciągających uwagę historii, wpadających w ucho wesołych piosenek i świetnych gier.

Dzieci w każdym wieku
Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do wszystkich poziomów nauczania i stylów uczenia się. Sprawiamy, że nauka jest prosta i spełnia najwyższe standardy akademickie.

Nauka angielskiego jest zabawna i łatwa!
Dzieci uwielbiają uczyć się i bawić – a uczą się najlepiej właśnie podczas zabawy. Dzieci nie lubią siedzieć przez dłuższy czas – nie motywuje ich do nauki. Dlatego nasze lekcje są pełne radosnych aktywności, które pobudzają zmysły. Dzięki oryginalnym piosenkom, grom, wielu konwersacjom i interakcjom, nauka języka angielskiego staje się przygodą.

Dlaczego nasza metoda działa
Nie tylko dlatego, że metodą Helen Doron naucza się na całym świecie z niewiarygodnymi wynikami, ale ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Dzieci to uwielbiają!

Eksperci w nauczaniu
Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowanymi specjaliści w nauczaniu metodą Helen Doron oraz najlepsi lektorzy w branży. Wspierają proces uczenia się dziecka na każdym etapie rozwoju, zachęcając go do pełnego rozwijania swoich możliwości. Zaangażowanie, kreatywność i pasja naszych nauczycieli sprawiają, że dzieci odnajdują prawdziwą przyjemność w przyswajaniu języka.

Sprawdzona metoda
Metoda nauczania i uczenia się Helen Doron oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Skupiamy się na nauce przez zabawę, małych grupach, słuchaniu w tle i pozytywnym wzmacnianiu – co zostało sprawdzone w czasie. Każde zajęcia zostały zaprojektowana z różnorodnymi aktywnościami, aby spełnić potrzeby różnym stylom uczenia się. Nasze wyjątkowe materiały edukacyjne zawierają oryginalne historie, piosenki i animacje, aby uczynić naukę radosną i inspirującą.

Dzisiejsi młodzi odbiorcy
Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje, odpowiadając tym samym na potrzeby dzisiejszych dzieci, które znają technologię i lubią jej używać. Umożliwiamy im w ten sposób kontynuację nauki w domu, we własnym tempie i w sposób jak najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu.

Więcej niż angielski. Życiowe wartości
Nasze programy są tak skuteczne, ponieważ zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowany zespół ekspertów językowych i pedagogicznych. Poza nauczaniem języka angielskiego, kursy uczą istotnych wartości, dają lekcje życia i jak stać się lepszymi obywatelami świata.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej metodzie?

Świat Helen Doron English

Metoda Helen Doron
Muzyka języka
Helen Doron o Dwujęzyczności
Helen Doron o Nauce Języka Angielskiego

Cztery filary Helen Doron English

Regularne słuchanie
Kluczowym komponentem Helen Doron English jest regularne słuchanie nagrań w domu, co gwarantuje stały kontakt z językiem angielskim. Jest to niezwykle ważne dla dzieci.
Pozytywne wzmocnienie
Dzięki Helen Doron English dzieci otrzymują mnóstwo pozytywnego wzmocnienia, które zachęca i motywuje je w procesie uczenia.
Małe grupy
Kursy Helen Doron English są realizowane w małych grupach od 4 do 8 uczniów, co umożliwia indywidualne podejście do każdego dziecka oraz wiele ćwiczeń w języku angielskim.
Nauka przez zabawę
Metoda nauczania Helen Doron wykorzystuje gry, ruch, muzykę i mnóstwo zabawy, aby zmaksymalizować naturalną miłość dzieci do nauki i ich naturalną skłonność do nauki języków.
Call Now Button