• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Józefów

 

O nas

 

Szanowni Rodzice,

Witamy na stronie internetowej Centrum Języka Angielskiego dla dzieci Helen Doron English w Józefowie.

Nasze Centrum powstało w 2015 roku i od tego czasu prowadzimy zajęcia metodą Helen Doron English.

Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję konsekwentnej nauki oraz realizację programu nauczania języka angielskiego od najmłodszych lat aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Zajęcia w naszym Centrum prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Nasi lektorzy każdego dnia dbają o to, by Państwa Dzieci czerpały z nauki języka angielskiego jak najwięcej radości i przyjemności.

Metoda Helen Doron to nauka języków obcych takimi samymi sposobami jakimi dziecko uczy się mowy rodziców- przez osłuchanie.

Każdy kurs Helen Doron opiera się na tych samych podstawach metodyki Helen Doron – czyli pracy w małych grupach, metodzie naturalnej oraz stosowaniu zasady pozytywnego wzmacniania.

 

W ciągu roku szkolnego organizujemy różne atrakcje. Do tej pory było to np. Halloween’owe Party Spanko i Śniadanko, czyli nocowanie w naszym Centrum połączone z warsztatami tematycznymi.

Pojawialiśmy się także na wielu piknikach rodzinnych w trakcie, których edukowaliśmy Dzieci oraz Rodziców na temat masowego ginięcia pszczół.

W tym roku, na początku września, pojawiliśmy się na Pikniku w Józefowie, podczas którego rozdawaliśmy Dzieciom sadzonki sosny do zasadzenia

Wciąż mamy mnóstwo ciekawych pomysłów! 

 

W ciągu roku szkolnego organizujemy dla każdej grupy tzw. zajęcia otwarte, na które Dzieci specjalnym zaproszeniem zapraszają szczególną dla siebie osobę (rodzice lub opiekunowie są na każdych zajęciach).

Ukończenie kolejnych kursów honorujemy dyplomami Helen Doron.

Każde dziecko otrzymuje od nas Paszport uczestnika, który dodatkowo zachęca do uczestnictwa w zajęciach poprzez system wklejania naklejek. Dzieci uwielbiają stickers’y! 😉

 

 

 
Call Now Button